Автовишка ЗИЛ АГП-22

  • Власний парк
  • Працюємо без посередників
  • Зручна форма оплати як для приватних осіб так і підприємств.

Характеристики Автовишки АГП-22

Базове шасі – ЗіЛ
Тип – ліктьова
Максимальна висота підйому (до осі підвісу люльки), м – 22
Час підйому на максимальну висоту, с – 120
Максимальний виліт в сторону, м – 10,5
Максимальна вантажопідйомність люльки, кг – 300
Кількість місць в колисці – 2
Габаритні розміри в транспортному положенні:
довжина, м – 11,2
ширина, м – 2,5
висота, м – 3,85
Опорний контур, м – 4,24 х 4,0
Швидкість пересування, км / год – 65
Маса автовишки споряджена, т – 8,9
Допустимий робочий напруга, В – 1000
Допустимий кут нахилу місцевості, град – 5
Допустима швидкість вітру при роботі, м / с – 10

Автовишка АГП-22

Опис Автовишки АГП 22

Чи не в кожному гаражі бути автовишка, в тому числі якщо мова йде навіть про автомобільному ангарі, який належить великому підприємству. Втім, досить часто виникають робочі ситуації, коли без цієї спецтехніки нікуди, особливо в умовах сучасного міста. Є один вихід – оренда автовишки ЗІЛ АГП-22, переваги якої не підлягають ніякому сумніву.

Автовишка ЗИЛ АГП-22 має можливість піднімати людей і техніку на висоту до двадцяти двох метрів включно. Її вантажопідйомність становить до 300 кілограмів. Стріла має можливість розвертатися на 360 градусів, а її виліт не перевищує 10,5 метрів. Автовишка вельми маневрений і проста в управлінні, вона має можливість кардинально змінити становище всього за пару хвилин, неважливо опущені її коліна або підняті. Щодо зміни положення при розвороті обладнання на 360 градусів, то це можна здійснити за дві хвилини.

Гранична швидкість переміщення автовишки 50 км / год, втім, фахівці нашої компанії завжди приїжджають вчасно на місце роботи. Автовишка готова до виконання будь-якого завдання замовника 24 години на добу в будь-яких кліматичних умовах.

Ми гарантуємо виїзд машини в будь-який район. Без особливих проблем проводитися робота в нічний час і вихідні і святкові дні. Водії та машиністи, мають величезний досвід і віртуозно виконують всі поставлені завдання. Автовишки – це чудове обладнання, яке здається в оренду на нашому сайті за дуже доступними цінами.

Відповіді на типові запитання про
Автовишку ЗІЛ АГП-22

Догори