Автовишка ГАЗ-3307 АП-17

  • Власний парк
  • Працюємо без посередників
  • Зручна форма оплати як для приватних осіб так і підприємств.

Характеристики Автовишки АП 17

Базове шасі – ГАЗ
Тип – телескопічна
Максимальна висота підйому (до поручнів люльки) – 17 м
Максимальний виліт в бік – 7,5 м Максимальна вантажопідйомність колиски – 250 кг
Кількість місць в колисці – 2
Габаритні розміри в транспортному положенні:
довжина – 7,2 м
ширина – 2,5 м
висота – 3,6 м
Допустимий робочий напруга – 1000 В

Опис Автовишки АП 17

Автоспецтехніка необхідна в різних галузях господарства. Не останнє місце по використанню займають автовеж, які використовуються на великих підприємствах, в будівництві, міських комунальних господарствах або в сільській місцевості та багатьох інших сферах. Наприклад, оренда автовишки ГАЗ-3307 АП-17 нерідко береться для виробництва висотних монтажних і будівельних робіт, для монтажу рекламних щитів, оперативного усунення поломок в енергетичних мережах і ін. Автовишка має граничну висоту 17 метрів.

Вантажопідйомність підйомного обладнання доходить до 250 кілограмів. За допомогою сверхнадежной електричної захисту, її часто використовують для проведення робіт в електромережах. Автовишка ГАЗ-3307 АП-17 відрізняється високою якістю якості і відмінну маневреність, легкістю в управлінні та зручністю в процесі експлуатації.

Наш парк має в наявності модельний поруч повногабаритних автовишок (підйомників), які можуть перевозити значний обсяг обладнання і ремонтних бригад на досить висоту поза приміщеннями. Усередині приміщень, на вузьких вуличках, в маленьких дворах зазвичай використовуються невеликі автовишки. Маленькі вишки майже ідеально підходять для виконання робіт по монтажу і сервісу ліній електропередач (ЛЕП). Безпечна електроізоляційна люлька дасть можливість працювати з ЛЕП навіть без відключень від напруги мережі.

Відповіді на типові запитання про телескопічну Автовишку АП-17

Догори